| Violetta69 a întrebat:

Mi-am cumparat un router si atunci cand calculatorul este inchis internetul pe telefonul mai merge vreo jumatate de ora si apoi nu se mai conecteaza. Daca calculatorul este deschis internetul pe telefon merge fara vreo oprire. Ce trebuie sa fac? Modelul este Router wireless N 300Mbps TP-LINK. Funda

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai l-ai configurat?

| Violetta69 explică (pentru K0sti):

Ce inseamna mai exact configurat? Cand l-am cumparat am bagat CD-ul si am urmat instructiunile ca sa il instalez, cred.