| MUFFIN0000 a întrebat:

Mi-am facut multe conturi de yahoo(pentru un joc, e mai complicat) si acum nu mai pot sa imi fac un cont imi spune ca numarul de telefon este utilizat de prea multe ori ce as putea face sa pot sa imi fac un cont nou?

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai da, ca Yahoo e unicat, nu mai exista alte servicii...

| doodieyu a răspuns:

Ia telefonul unuia dintre parinti putin, foloseste nr respectiv pana se trimite mesajul ala de confirmare, apoi sterge mesajul din telefon si pune telefonul la loc.

| LinxCont a răspuns:

Poti face cont de email pe http://www.mail.com/int/
Dai click pe "Sign Up" si iti faci un cont de email.
Acolo nu iti cere numar de telefon. In plus, la o adresa facuta mai poti adauga inca 9 adrese, fara sa faci un nou cont de email.

| Gabor10 a răspuns:

Pai sa bagi alt Număr de telefon sau adresa de email

| MUFFIN0000 explică:

Cu acelasi numar ma refer

Bula
| Bula a răspuns:

Nu juca cu atatea fake-uri!