| ElenaIssa1999 a întrebat:

Am incercat sa imi fac un cont nou de yahoo. Dar cand introduc numarul de telefon imi spune ca nr a fost folosit de prea multe ori, desi mai am doar un singur cont cu acest numar. Nu dispun de alt numar de telefon. Ce pot face? As putea cumva sa folosesc alt numar de telefon, iar dupa ce imi fac contul sa il schimb si sa il bag pe al meu? Sau orice altceva?

1 răspuns:
| oz_1736 a răspuns:

Foloseste alt numar din familie, al cuiva care nu il schimba prea des