| FirstNuggetKing a întrebat:

Buna ziua, incerc de 2 Ani sa Imi creez in cont de yahoo dar nu pot sa face acest lucru deoarece tot primesc acest mesaj „Numărul dvs. de telefon mobil apare în prea multe conturi Yahoo. Utilizați alt număr" Dar eu nu am Mai avut nici o data in cont de yahoo,daca m-ar putea ajuta cineva din acesta privinta a-si aprecia, La revedere!

9 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Poate înaintea ta a avut altcineva acel număr pe care l-a folosit într-un cont sau mai multe.
Oricum eu as sta departe de yahoo. Acum câțiva ani le-au fost sparte 500 de milioane de conturi.
Folosește mai degrabă Gmail.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu încerci cu Gmail?

| literallythesamebruh a răspuns:

Probabil că în încercările tale de a-ți crea un cont, ai creat mai multe conturi fără să știi. Verifică conturile existente și șterge-le. Dacă nu reușești, îi poți contacta pe cei de la Yahoo pentru asistență. Sau pur și simplu folosești un alt număr de telefon dacă nu ai de ales.

| FirstNuggetKing explică (pentru literallythesamebruh):

Am incercat sa face acest lucru si cand incerc sa sterg conturile Imi spine ca nu esti nici in cont cu acest număr de telefon si am incercat si prin asistenta dar spunea ca aveam nevoie de un yahoo ID

| FirstNuggetKing explică (pentru FirstNuggetKing):

Spine*

| FirstNuggetKing explică (pentru FirstNuggetKing):

Autocorrect

| 4ndr33y a răspuns:

E simplu, dai recovery pe numarul de telefon, vei primi date de logare.

| Dgecko a răspuns:

Incearca sa-ti recuperezi unul dintre conturile vechi cu acel numar de tel.

| FirstNuggetKing explică (pentru Dgecko):

Am incercat sa recuperez conturile cu acel nr de telefon dar imi spunea ca nu exista nici un cont cu acest nr de telefon