| BumtSii a întrebat:

Mi-am facut o pagina pe Facebook si acum incerc sa-i fac publicitate intr-un grup. Problema este ca eu cand postez link-ul paginii, multe persoane imi spun ca nu le apare pagina, le spune : "atasament indisponibil". De ce apare asa? Va rog sa ma ajutati sad Funda.

1 răspuns:
| Dabija_Liana_1990 a răspuns:

Hey! Si eu am făcut o pagina la fel si am vrut sa o promovez fără sa dau bani, trimițând linkul le alte pagini. La fel mi-au spus si mie ca nu poate fi văzuta atasarea. Asta inseamna ca adresa făcută de tine pentru pagina respectiva nu este buna. Singurul lucru pe care il poți face este sa faci alta pagina si sa ceri ajutorul cuiva când faci linkul. Sper ca ti-am fost de ajutor!