| Miruna1234 a întrebat:

Am o problema pe facebook. Am o pagina si as vrea sa fac publicitate si altor pagini. Cum sa fac ca intr-o postare sa dau tagg exact cu numele paginii nu sa mai copiez link-ul si sa il postez.
De ex :
Pagina : Smile for mee ( sa imi apara direct cu albastru si sa pot sa dau click pe ea )
Mercii muult :* Funda.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| AmmyQueen a răspuns:

In primul rand trebuie sa dai like la acele pagini, apoi scrii la inceputul postarii ceva de genu "Publicitate", apoi pui @ si scrii imediat langa numele paginii careia vrei sa ii faci publicitate apoi pui virgula dai space(ca sa te asiguri ca urmatorul"@" nu e langa virgula) si pui @ si scrii numele unei alte pagini si tot asa happy

| Miruna1234 explică (pentru AmmyQueen):

Merci de raspuns, am incercat si merge in unele cazuri. :-s. Dar cand am vrut sa fac publicitate unei pagini Perfect life* am urmat pasii pe care i-ai spus tu si nu a mers. si dadusem like la pagina :-s

| AmmyQueen a răspuns (pentru Miruna1234):

Daca numele paginii e scris cu litere mai ciudate atunci dupa ce pui @ dai copy paste la numele paginii si apasa pe sageata(stanga) de la tastatura ca sa mergi pe numele acelei pagini printre litere si ar trebui sa apara pagina aia si sa poti sa ii dai tag happy

| Miruna1234 explică (pentru AmmyQueen):

Aham. okwinking Merci de ajutor :-x Meriti fundabatting eyelashes

4 răspunsuri:
| ivan12 a răspuns:

Daca nu te superi imi faci si mie publicitate...TE ROG