| pinkpumpkin a întrebat:

Am si eu o problema...
Incerc sa fac o pagina de facebook (pagina,nu profil) si nu reusesc.
Adica:
Am facut bla blaurile alea cu nume de pagina, adresa de email,...
Dar la un momentdat imi apare o chestie cu "Publicitate" si nu stiu ce dracu sa mai fac sa ajung la pasul urmator...
Plizz help!
Fundita:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma ca si eu am aceeai problema, dar cu poza e profil. Da-o dracu de publicitate. eu cred ca se subintelege ca trebuie. sa faci publicitate la pagina ta. Ma rog...asa cred eu:*