| Daragangabriel10 a întrebat:

Mi-am instalat videopad editor și vreau sa stiu cum pot pune doua videoclipuri, adica sa pun unul mare principal si apoi unul mic in colt sau o poza. Daca nu stiti spuneti-mi si mie alt program gratuit in care pot face asta.Multumesc anticipat

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Ceea ce cauti tu este un soft care are ca efect asa-numitul "Picture in Picture".
Nu toate aplicatiile fac lucrul asta, de aceea trebuie sa alegi dintre variantele disponibile.
Mai jos ai un exemplu sugestiv. Tu poti folosi alt soft.
https://www.youtube.com/watch?v=rJE8cWWAyYU