| ViseDestrămate a întrebat:

Ştiţi vreun program de editat videoclipuri? Cum e de exemplu videopad? Vreau un link cu un program de unde să-l pot descărca.

Mulţumesc! O zi plăcută.

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Sony Vegas
http://www.softpedia.com/......egas.shtml

| ViseDestrămate explică (pentru Azµre):

Ştii ceva despre el? De exemplu, ce poate să facă? Sau cum se foloseşte?

| Azµre a răspuns (pentru ViseDestrămate):

Face de toate si efecte, si suprapuneri, si taieri, etc etc te descurci si tu ca nu stiu cum sa iti explic ca se foloseste greu nu e imi aduc aminte ca eram copil cand ma jucam cu Sony vegas 4 la vremea aia

| ViseDestrămate explică (pentru Azµre):

Ok! Mulţumesc!

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Uite si serialu
1T4-VJM1-WH3R-F9R9
daca nu intra si tu pe www.serials.ws