| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU. Ce program de editat videoclipuri imi recomandati usoare de folosit? Vreau ca pe durata intregului videoclip sa pun intr-un colt o imagine neagra de exemplu ca sa imi astupe ceva din videoclip si nu stiu ce program ar trebui sa folosesc. Am incercat Windows Movie Maker si VideoPad dar niciunul nu are aceasta optiune. Alte idei?

1 răspuns:
| Teodori85 a răspuns:

Pai poti folosi Windows Movie Maker daca vrei sa numai descarci nimic.Il gasesti in start -->All Program si cauti in lista. Face treaba buna.
Ori Cu Sony vegas care nu e gratuit dar face treaba buna.