| user999 a întrebat:

Folosesc videopad Video Editor ca sa editez videoclipuri si este functia record audio, cum fac sa nu se mai auda acel parait pe fundal si sa imbunatatesc calitatea sunetului pana la foarte buna. Va rog spuneti-mi sau dati-mi o alta alternativa, idee de a imbunatati sunetul unei inregistrari. Multumesc anticipat. Funda

1 răspuns:
| FabianelSHAF a răspuns:

Salut. Sunetul nu poate fi îmbunătăţit prin programe, sunetul îl poţi îmbunătăţii prin diverse microfoane superioare.