| Vectra1 a întrebat:

Mi.am luat un pc nou si nu stiu daca mi-aar merge gta v bine. As vrea sa stiu cu cate fps merge pe medium :
PROCESOR INTEL QUAD CORE Q 6600 4x2. 66Ghz
ram 4 Gb ddr2
are 2 placi video
Intel hd 4000 2Gb
Nvidia gt 2Gb
hdd 250 Gb sata 7200rpm
dvdrw
sunet 5.1
windows 7 instalat 64 biti

6 răspunsuri:
| Jager a răspuns:

Sa inteleg ca e acest pc: http://olx.ro/......3YQ8O.html
GTA V nu stiu daca o sa ruleze calumea pe el.Cel mult medium daca o sa mearga.

| Jager a răspuns (pentru Jager):

Cam 30 fps depinde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Procesorul si ramii se incedreaza la fix in cerintele minime. Placa video, nu stiu. Spune-mi modelul, nu e suficient sa zici ca e de 2 GB.

De mers BINE, nicio sansa.

| Vectra1 explică:

Stii tu alta unitate second din Craiova pe care sa mearga gta v bine ( unitate in maxim 7-8 milioane )?

| Sn4k3 a răspuns:

Nu iti merge sau daca iti merge, o sa ai lag mult.

| Jipa95 a răspuns:

Prietene de cate ori mai trebuie sa pui intrebarea asta idioata?