| vladutzumuresan1996 a întrebat:

Mi-am pornit dimineata PC-ul si nu imi mergea sunetul. La sunet imi dadea eroarea: No audio output device is installed. La devices maager mi le arata cu "!". Oare trebuie sa reinstalez driverele? Cine stie cum se rezolva eroarea?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

No audio output device is installed=Nici un dispozitiv de ieșire audio este instalat. Încearcă prima dată să reinstalezi driverul audio. Dacă nu merge verifică boxele calculatorului, poate s-au deferctat

| LaurGavrila a răspuns:

Baga din nou firele de la boxa.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi o defectiune de drivere, de Windows sau chiar una hardware.