| LoGouTRO a întrebat:

Salut
Am un laptop Asus G73, problema mea este ca ieri cand vorbeam pe skype totul era OK sunetul mergea perfect si in jocuri in tot apoi cand intru pe youtube sa ascult niste muzica vad ca n-am sunet,in bara apare No Audio Output Device is installed.
Am dat restart nu s-a intamplat nimic,m-am dus in device manager am bagat ultimele drivere pentru sunet tot nimic,am sters driverele si le-a bagat windows-ul din nou tot nimic,m-am dus in administrator tools tot nimic, m-am uitat in msconfig.exe totul era pornit.Cand m-a jucam ieri temperatura a ajuns pe la 90 de grade s-ar putea sa se fi ars(desi nu cred e laptop de gaming compunentele sunt bine puse astfel incat sa nu se arda).
Ce ar fi putut cauza acest lucru si cum as putea rezolva? Va multumesc anticipat

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Lipsa sunet pe Youtube si alte site-uri in Windows XP - http://www.utilitarul.ro/......e-uri.html
Lipsa sunet pe Youtube si alte site-uri in Windows 7 - www.utilitarul.ro/2010/10/lipsa-sunet-pe-youtube-si-alte-site-uri.html Tradus http://www.x-url.com/gvr

| LoGouTRO explică (pentru neluL):

Eu vroiam sa spun ca mi s-a luat sunetul brusc nu ca nu imi merge pe internet.Nu imi merge nici pe jocuri nici daca ascult o melodie nu imi merge sunetul deloc

| neluL a răspuns (pentru LoGouTRO):

Pai si eu ce ti-am dat? Sunet de pornire in windows ai?

| LoGouTRO explică:

Nu am sunet nici la pornirea windowsului