| Radu13Radu_6037 a întrebat:

Mi-am reinstalat windowsul(pentru ca s-a stricat)si aveam un website cu jocuri(blog). Cum pot sa il recuperez(nu mai stiu numele si aveam o scurtatura la site pe desktop)?

4 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Nu mai ai cum.
Windowsul sa instalat pe C deci ce era pe desk a disparut.
Cauta in alta parte jocuri.
Desi ai putea sa incerci cu un program de recuperat fisiere gen Recuva dar nu prea cred ca o sa reusesti

| ionel a răspuns:

Da mai multe detalii despre joc. sigur e cineva care stie cum se numeste laughing

| Atotstiutorul a răspuns:

1. data viitoare fii mai atent cand instalezi windowsul
2. poti sa incerci programe de recuperare ca cele enumerate mai sus de catre alti utilizatori
3. si cel mai bun LECITINA

Răspuns utilizator avertizat