| SeNzor21 a întrebat:

Mi am uitat parola de la yahoo, si nu am nici intrebare secreta.Cum fac sa o resetez? Imi da doar o posibilitate cu nr de telefon dar eu nu mi amintesc ca nr de telefon sa fie in ordinea respectiva si daca bag pen ultimele cifre pe care le stiu eu nu primesc niciun mesaj, va rog ajutati-ma cu o alta varianta de schimbare a parolei.

http://s13.postimg.org/ahr58sefa/Untitled.jpg

1 răspuns:
| Amsm a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu si culmea, ca raspunsul la intrebare am stiut-o la perfectie pentru ca am mai patit sa imi sparga cineva adresa si numai asa am reusit sa schimb parola, dar acum spune ca nu e bun raspunsul la intrebare. Deci, pot sa zic ca am pierdut adresa, dar totusi daca afli vreo iesire, m-as bucura sa aflu si eu happy Succes!