| lucci14c a întrebat:

DECI mi-am uitat parola la yahoo si nu mai sunt conectat pe niciun device. Origin-ul imi cere un cod de 6 cifre pe care mi l-a trimis prin email.Eu nu imi amintesc raspunsurile la intrebarile de securitate si nu mai am acces la numarul de telefon pe care mi l-am pus. nu mai sunt conectat nici la origin pe niciun device. NU STIU CE SA FAC! SUNT DISPERAT! HELP! as pierde undeva la 300 euro PLS!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna de parca ai vrea sa spargi un cont laughing. Oricum, poti incerca sa contactezi suportul celor de la Origin (banuiesc ca au) si sa le spui cum sta treaba. Mai ai CD-uri cu jocuri sau contul de PayPal/Paysafe de pe care ai cumparat jocuri/chestii in jocuri? Pentru ca o sa dovedesti ca tu esti proprietarul.

| Ironwin a răspuns:

Din pacate pentru tine nu mai alta varianta, sunt trei variante de recuperare : telefon, email alternativ si raspunsurile la intrebari.