| Idk_Cotta_1955 a întrebat:

Mi s-a stins calculatorul dintr-o data si de atunci nu se mai aprinde ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

E posibil sa se fi ars ceva in el. Daca nu poti sa depistezi singur care e componenta defecta du-l in service si iti identica ei problema.

| gabicoo a răspuns:

Mergi cu el la un specialist.
Daca dai mai multe informatii poate primesti un alt raspuns.

| Violleta2022 a răspuns:

Il duci la reparat!

| anonimg a răspuns:

Îl duci la un service -reparatii calculatoare.
Mai înainte te interesezi ce program au, dar și cât te costă să îți spună ce are(cam 50 lei). După aceea o să îți spună și cât costă reparația.

| Vali215 a răspuns:

Înainte să îl duci la reparat, curăță-l. Am avut aceeași problemă și printr-o simplă curățare și-a dat drumul.