| Andaw a întrebat:

am o problema cu laptopul meu(acum sunt pe calculatorul mamei) si intram pe un site in care spune hahahaha esti prinsa aici...am incercat totul.sa ies. spunea normal ca trebuie sa reactivezi antivirusul, dupa aceea am stins laptopul si nu se mai aprinde ma duc la desktop si se stinge.dar mai si frige.ce sa fac? funda mare

Răspuns Câştigător
| PreaTareღ a răspuns:

Foarte mare problema,
Spunele la parinti problema,
Sa-l ducă la reparat.

2 răspunsuri:
| LoLiPoP101 a răspuns:

Du-l la service... acolo ti-l vor repara... asemenea lucruri e greu sa le faci acasa de una singura

| Andaw explică (pentru LoLiPoP101):

Nu este pe aici in franta.)