| dannys a întrebat:

Mi s-au blocat 2 emailuri unu nu ii recunoaste parola si altul nu l-am mai folosit de mult timp si am uitat parola si nr de telefon a expirat intre timp.Mai pot debloca macar unu? Sau pot schimba numarul ala expirat cu unu valabil? Sau este cineva de aici care poate incerca sa il deblocheze?

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pai celui ce ii gresesti parola, da-i reset la parola, daca mai ai numarul de telefon sau adresa de email de recuperare. Daca nu, nu mai ai ce face.

| gelu1970 a răspuns:

Ce mailuri sunt?
ce pass aveai?
scrie in mesaj privat ca sa nu fii nevoita sa scrii in public mail si pass.
sunt sanse slabe. insa merita incercat.
de asemenea daca ai whatsapp scrie si un nr de tel.