| anonim_4396 a întrebat:

Mi se stinge calculatorul singur mereu. O fi vreun virus... ce sa fac?

34 răspunsuri:
| Tugui_Alexandru_1996 a răspuns:

Da am si eu un laptop Asus A2500D si incerc sa instalez un windows xp sp3 si cand se inalzeste ala de deasupra procesorului mi se inchide te trebuie sa fac ajutati-ma si pe mine va rog

| Denis123456789123456789 a răspuns:

Sall trebuie sa iti schimbi windous-ul deoarece e umplut de virusi asa am pati si eu da de cand l-am schimbat nu mai se inchide sper ca te-am ajutat

| CristinelAZS a răspuns (pentru Leea1234):

Singurul raspuns corect

| Marian1984 a răspuns:

Si mie mi se intampla asa se stinge instant nu arata nimic eroare sau ceva de genu pur si simplu se stinge de virusi nu cred sa aiba am pus un hdd nou nout vindows instalat de cateva zile (win 10) e foarte curat sursa e buna ce poate sa aiba nu stiu placa e aproape noua pasta are la procesor nu se incinge temperatura procesor e undeva la 30-35 grade eu ma gandesc sa nu fie din cauza RAM-ilor? am 2 gb urmeaza sa ii mai pun inca un gb astept curieru sau se poate sa fie din cauza actualizarilor ciudate de la Microsoft? sunt foarte multe actualizari de la ei gen spion etc.