| anonim_4396 a întrebat:

Calculatorul meu se stinge singur dintr-o dataaa. ce are? ce sa-i fac?

7 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Aşa am păţit şi eu. E din cauza prafului din unitate. Du-l la curăţare şi upgradează antivirusul. La mine a mers.

Numai bine!

| Blablabla0012 a răspuns:

Poate fi de la mai multe... de la sursa, de la ramii... incearca sa-l stergi de praf sh sa reinstalezi windowsul daca nu merge du-te la un expert.

| SanduDogari2 a răspuns:

Poate sa fie de la mai multe incearca sa il curati de praf si schimba un windows mai bun (daca nu merge dul la un mester care se pricepe bine, poate sa fie ca se supraincalzeste)...(FUNDA)?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deschide-i carcasa si curata-l de praf! Daca nu mereg nici asa e din cauza virusilor deci reinstaleaza-ti windows-ul!

| AlcolicSmile123 a răspuns:

Reinstaleza windowsul thinking daca esti din Galati du-te la tara calculatoarelor si iti rezolva ei sau cauta magazine de asta in toata Romania si poate gasesti.

| xChampiionOrLooser a răspuns:

Pai poate e de la sursa,poate de la ramii,incearca sa stergi praful de pe unitate,sau reinstaleaza Windowsul, si daca nu merge, du-te la un expert.Asa am patit si eu.

| diana121 a răspuns:

I s-a întâmplat şi mamei mele asta, trebuie să-ţi cureţi sursa de praf căci in aer este mult praf şi să reinstalezi windowsul.
Sper ca te-am ajutat şi multă baftă! big grin