| anonim_4396 a întrebat:

N-am avut niciodata o tableta. Se pot juca jocuri "descarcate" pe ele? Video-uri offline?

5 răspunsuri:
| StefanAdrian911 a răspuns:

Tableta este acelasi lucru cu telefonul doar ca are ecran mare fata de telefoane.

| StefanAdrian911 a răspuns (pentru StefanAdrian911):

Poti sa descarci jocuri si video-uri pentru offline.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru StefanAdrian911):

Trebuie o "setare" ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci, este la fel ca telefonul numai mărimea diferă și anumite setări, programe, etc.
Dacă vrei sa iti descărci jocuri pe ele, te duci frumos pe magazin play și iti instalezi orice vrei tu.
Dacă vrei sa asculți muzica descarc-o gratis de pe internet "convert" (doar iei link-ul, il copiezi îl bagi în căsuța aia și dai convert)
Din păcate pe tableta nu poți suna (numai pe telefonul) în cazul în care vorbești pe messanger, Yahoo e alta chestie, acolo poți.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Da depinde ce mamorye ai la tableta