| AlinG5 a întrebat:

azi mi-am instalat windows nou, am instalat toate programele, drivere-le, insa nu merge yahoo messenger, dau pe install : next. bla bla, cand sa se incarce pe la un sfert se opreste si apare Finish si scrie : Install Unsuccessful
Yahoo! Messenger did not correctly install. This may have ben due to other open applications or incomplete installs. Please try the install again after restarting your computer. Ajutor, am nevoie de messenger! ( Am windous XP )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.filehippo.com/download_yahoomessenger/

Succes garantat. Lasa-l sa se instaleze.

4 răspunsuri:
| PinkHD3 a răspuns:

Sall pentru windous xp trebuie o versiune putin mai veche decat cea de la windous7.
Sau pur si simplu descarci yahoo fara instalare.

| AlinG5 explică:

Am avut pe Xp yahoo 11 si a mers. Am inchid - redeschis de 1000 de ori am reinstalat, nu merge.

| QuickSilvers a răspuns:

Salut. Incearca sa instalezi asta http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5555 inainte apoi mai incearca o data instalarea mess-ului.

| Toncualexu a răspuns:

Spune ca : Yahoo! Messenger nu sa instalat corect. Acest lucru poate fi din cauza altor aplicații deschise sau instalat incomplet. Vă rugăm să încercați instalarea din nou după repornirea calculatorului