| AnaaMaria1995 a întrebat:

Am o mare problema, nu pot sa intalez Yahoo Messenger. Imi apare urmatoare chestie: "Yahoo Messenger did not correctly install. This may have been due to other open applications or incomplete installs. Please try the install again after restarting your computer" straight face

Sper sa ma puteti ajuta :*

4 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Downloadeaza-l din nou. Si apoi incearca sa il instalezi.

| AnaaMaria1995 explică:

L-am instalat si dezinstalat de vreo 5 ori. tot nu merge straight face

| KeepCalmAndLove a răspuns:

Păi trebuie să îl reinstalezi pentru că nu a fost instalat corect.

Succes!

| Craftt a răspuns:

Dacă îl ai instalat în sistem, dezinstalează-l şi instealează ultima versiune de pe site-ul oficial, nu ar trebui să fie probleme.