| anonim_4396 a întrebat:

'Neața internautilor! Cine a avut/are un xiaomi redmi 4a? Vreau sa stiu cam cat tine bateria si daca este bun de ceva, daca este cat de cat bun in jocuri (ma joc jocuri care nu cer mult) si cat v-a tinut/de cand il aveti?

1 răspuns:
| xShifT a răspuns:

Ma eu cred ca este bun deoarece un var de al meu il are! ce nu imi plece la xiaomi este ca nu poti sa desfaci capul ca sa scoti bateria.Despre baterie nu stiu ce sa iti spun cam cat tine, stiu ca are 4000de ma ceea ce cred ca este destul de ok, tinand cont ca eu am un j3 2016 cu 2500mA cu care pot sa ma joc 6-7 ora fara probleme. Pentru jocuri e super bun stiu de la el deoarece are o memorie ram foarte buna, cat si de stocare