| CorneliuN a întrebat:

Salut, isi merita banii Xiaomi Redmi Note 8 Pro? Vreau sa imi iau un telefon nou nu prea scump dar destul de potent. Mai joc din cand in cand PUBGM si vreau sa stiu daca il tine si daca merge bine si pe alte aplicatii.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In mare parte, da.
https://www.youtube.com/watch?v=rg5OSpv4kvg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da își merită, nu prea găsești telefoane mai bune la prețul lui.de exemplu pe OLX costa 750 nou, sigilat. Posibil sa fie puținel mai bun poco X3 NFC.
Eu am redmi 9 prime și bate telefoane mult mai bune mid range și merge am văzut orice joc cel puțin la detalii medii.

| Sekim a răspuns:

Eu am Xiaomi Note 8 Pro si pot spune foarte mandru ca da! Il am de un an si merge excelent, nu are absolut nici o singura problema legata de performanta. Chiar astazi a primit update la MIUI 12, noua versiune pentru telefoanele de top. Telefonul la pretul sau este mult prea bun. Amprenta si face id ul merg perfect dupa 1 an de folosire zilnica. Probabil telefonul meu merge bine pentru ca am si grija de el in mare parte, il scanez pentru virusi, sterg cache, dau boost la memorie zilnic, dau check la rezolva problemele. Legat de ce ai spus tu, pe PUBG merge excelent pe HD - Ultra ( doar atat am incercat, btw, se joaca PUBG pe low - extreme, asa joaca profesionistii si chiar e mai bine ), temperaturile sunt bune, nu a trecut de 30 de grade niciodata in jocuri care solicita procesorul serios.

| Illuminati2016 a răspuns:

Eu zic clsa te lasi de pubg ca e o prostie