| AricescuClaudiu a întrebat:

Nu ma pot conecta la Instagram, am fost conectat pe 2 conturi : principal si secundar, am dat sa ma deconectez de pe ambele iar apoi sa revin la cel principal, imi da eroare si nu ma pot conecta la absolut nici un cont, indiferent al meu sau altul spunand 'Ne pare rau, cererea ta nu a fost finalizata, te rugam sa incerci peste cateva momente.
Va rog.Ce pot face? sad

1 răspuns:
| GabrieloKg a răspuns:

Mergi in setarile telefonului la aplicatii si cauta Instagram, dupa care intra la,, storage" sau ( spatiu ) depinde de limba telefonului si da-i stergere date ( clear data ) si clear cache si incearca sa te loghezi.
Daca nu merge, dezinstaleaza aplicatia si reinstaleaz-o.
Incearca sa te conectezi la contul tau de pe alt telefon, vezi daca face la fel. Daca e la fel, inseamna ca ai o problema cu contul.