| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai imi merge volumul pe laptop. Imi apare ca Mixer nu este activat, si nu stiu ce sa fac. Am Windows XP, si am cauta mult o solutie si nu mai stiu e sa fac. Va rog ajutati-ma!

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Lasa-mi un mesaj privat cu un id ca sa putem contacta. un id de yahoo. vedem ce se poate face ca sa recuperezi sunetul.

| RAY a răspuns:

Se aude ceva sunet sau deloc?

| Daniela151412 a răspuns (pentru RAY):

Deloc.

| RAY a răspuns (pentru Daniela151412):

Driver audio, ai xp?

| Daniela151412 a răspuns (pentru RAY):

Da.

| RAY a răspuns (pentru Daniela151412):

Descarca aida si da o generare report, pe acel report e numele placi tale audio dupa ea poti cauta driver