| leinad a întrebat:

Nu pot sa vad niciun videoclip pe Youtube, sub denumirea acestuia scrie ca folosesc o versiune veche de Adobe Flash Player sau ca sunt probleme cu Java Script. Care sa fie problema?

Răspuns Câştigător
| tttitooorp a răspuns:

Instaleaza programul asta si va merge (da click pe link!): http://get.adobe.com/flashplayer/?promoid=BUIGP

28 răspunsuri:
| Andreea_8014 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat... dar nu i-am facut nimic pentru. k nu stiam ce...si dp cateva zile a mers. Dar te sfatuiesc sa-ti mai instalezi odata flash playerul. poate merge.la mine a mers fara sa-i fac nimic.

| videoblog a răspuns:

Te sfatuiesc sa folosesti mozilla firefox, pentru ca e un browser mai bun si iti si spune de unde sa descarci ceea ce nu ai cand intri pe un site.

| kinkyk a răspuns:

Problema ai zis-o chiar tu. tu vrei sa stii care-i rezolvarea, nu care-i problema. rezolvarile le-ai primit deja.

| sigmanet a răspuns:

Porneste flash player-ul si este indicat sa folosesti mozilla firefox. Vezi ca la unele filmulete YouTube a inchis accesul pentru Romania.

| Boby a răspuns:

Ca sa poti sa instalezi Flash player trebuie sa restartezi browser-ul pe care il folosesti
Adica instalezi Flash p si dupa ca s-a instalat inchizi browser-ul si il mai pornesti odata

| maaaaaaaaaaa a răspuns:

Scoate un flash player oricare instaleaza-l si o sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu de ieri nu mai pot accesa youtube..nici pe firefox nici pe opera nici pe explorer.imi deschide pagina greu si imi apare decat scrisuri.am instalat tot ce trebuia instalat.ma gandesc ca am folosit prea mult motorul de cautare youtube sau am luat vreun virus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bau!
Ma numesc Madalina si am o problema.
Acum 2-3 Luni.am intrat pe youtube.com sa ascult si eu o melodie ca tot omulstraight face. ce sa vezi?laughingnu mergea. spre mirarea mea nici acum nu merge.Imi arata ca nu este valid vid`ul ba "Bad Request
Your browser sent a request that this server could not understand.
Size of a request header field exceeds server limit.

Cookie: VISITOR_INFO1_LIVE=iwTdnjE00hI; watched_video_id_list_vitaminePTcap=………….[si mai eralaughing]

——————————————————————————–
"…cam asa ceva.si spre bucuria mea.am gasit Trilulilulove struck.
Acum.azi am intrat prin "Change or remove programs".si am sters "Clean Registry for Free"., .Astazi am intrat pe trilulilu sa ascult muzica, Dar din pacate nu`mi mai mergea…nu mai vedeam acolo unde iti arata vid`ul straight face. nu imi mai arata imaginea.era pur si simplu Alba! rolling eyes.Am mai intrat si pe alte siteuri si tot nu imi arata nici un filmulet.tot albstraight face. SIMT CA INNEBUNESCx(x…va rog.
Daca puteti sa ma ajutati.Eu am debea 13 ani jumlaughing. si nu stiu prea multe.in legatura cu pc`ulbig grin.

Va rog.Caut ajutoareElaughing. Cine crede ca poate sa ma ajute…Add"Maddulina_injecteaza_culorile"

aa da.si am un anti-virus Nod32. timp de 30 de zile. astazi mi-a exprirat. voiam sa il reinstalez dar nu mai potstraight face. nu se poate pr si simplu.imi apare 0% se instaleaza chiar daca eu astept 2 orestraight facehabar`n-am. cel mai rau este ca nu pot vedea nici un filmult si nici nu pot sa download`ez nimicstraight faceMoor de nerviangryangry...Va rog eu.contactati-ma daca stiti...Maddulina_injecteaza_culorile@yahoo.com

| romario a răspuns:

Ma eu l-am instalat dar degeaba tot nu imi deschide video pe youtube imi zice sa instalez flash player dar eu l-am mai instalat odata
dc face asa
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca-ti de pe net Hotspot Shield. Am avut aceeasi problema si acum imi merge utube big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa patesc si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu incerci sa descarci internet explorer 8?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi problema am si eu.Cand dau sa vad vodeo nu mi apare nimic... Ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu imi pare foarte rau aceiasi trebuie mi s-a intamplat si mie acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am la fel, doar ca nu pot downloada mozila sau flash player!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie nu-mi mai merge dar nu'i nimic o sa mearga stai linistit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aiurea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema worried... NU MAI POT SA VAD FILMULETE JI NICI JOCURILE... am reinstalat Flash Player-ul dar tot nu mere. alta solutie mai exista?worried astept si eu un raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am acceasi problema si eusaddin pacate am instalat flsh playerul dar tot nu merge cum ma puteti ajuta? thx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentruca adobbe flash player trebuye ynstalat daca nu nu poti sa vezy un fylm pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu merge sa dau pe modul fullscreen...De ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am descarcad dar nu-mi merge imi da eroorr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu mie imi spune sa al descarc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema, poate sa imi dea si mie cineva un link cu Adobe flash player pe mess. i-d meu este iacob_laurentiu1998@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai tata, interesativa si voi de problema asta cu ultimul Adobe flash player ca e grava, daca bagi ultima varianta 10.2 ai sansa sa nu vezi filmuletele video pe youtube, dar vezi filmele on line de pe alte site-uri merg, daca folosesti o var mai veche gen 9 sau 10.00 merg videoclipurile pe you tube dar nu mai merg site-urile on line de filme
incercati sa gasiti niste solutii si sa le postati, cei care se pricep, ca nu sunt cazuri izolate, se pare ca cei de la Adobe au dat- o in bara

| jennifer_2839 a răspuns:

Instaleaza noua versiune Adobe flash player, doar ca si eu am facut la fel si dupa aceea nu mai puteam vedea nici un filmulet de pe youtube, avea sunet dar in loc de video era un spatiu alb. raspunsul lui anonim din 22 feb mi-a dat solutia, varianta 10 nu e ok... am cautat o varianta mai veche a lui Adobe, l-am instalat si s-a rezolvat problema

| crysty_4597 a răspuns:

Instaleaza o versiune mai veche de ex :
flash player9. La mine a mers si este ok acum.