| tal4556 a întrebat:

Nu pot trimite un document facut in Excel pentru ca imi apare "nu sunt profile create. Pentru a crea un profil folositi Mail din Control Panel". Cum il pot trimite?

5 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Nu poti intra pe yahoo.com? si dai la compose sau alt e-mail si trimiti

| tal4556 explică (pentru cfrtobias):

Nu se trimite. Poate din cauza ca e de pe desktop documentul?

| cfrtobias a răspuns (pentru tal4556):

Cum ai explicat tu ai facut pasii ai apasat din desktop click dreapta si send, trebuia sa intri separat in e-mail si sa trimiti

| tal4556 explică (pentru cfrtobias):

S-a trimis abia acum, multumesc!

| cfrtobias a răspuns (pentru tal4556):

Daca nu o sa faci profil separat cum iti cerea mereu o sa iti ceara, da asa poti face cum am zis mai sus, cu placere