| Alexandru_George_1995_Lzcw a întrebat:

am o intrebare m-am dus in control panel la user panel, create acounts am facut inca unu cu numele george si acum nu mai imi intra in celalat acounts cum fac ac sa intru in el imi poate explica cineva?

1 răspuns:
| Adi2ro a răspuns:

Primul era default cel mai probabil, de ex: Default user sau Administrator. Acum ca ai creat unul custom, il vezi pe asta. Daca vrei sa accesezi datele de la primul, depinde de Windows Folosit. Undeva in "Users" e cam general, si ai "Desktop" "Documents" si asa mai departe.