| liviu_3478 a întrebat:

In ce consta (ce inseamna, cum se face?) activarea unui profil al unui ID de mail pe Yahoo? De exemplu, cu privire la o adresa de mail, apare urmatorul mesaj: ("X" activated his profile on Yahoo!) Ce a facut X, mai concret?! Multumesc mult!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi face profil pe yahoo.com profile. yahoo.com (parca) aici iti poti activa profilul pe yahoo. Este un fel de twitter, unde poti comunica cu prieteni... cum se face profil pe yahoo? Acolo unde citesti mail-urile, ai un buton(get started)