| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot viziona filme pe cu browser imi arata un mesaj gen
Message while loadind player try to disable adblock or VPN and refresh page.
Am intrat la setari cu browser am dat disable ad block si degeaba primesc acelasi mesaj sa ai dau disable ad block

4 răspunsuri:
| Vasilica_Ionăşcuț_1999 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru insa mie mi-a mers dupa ce am dezactivat adblock-erul de pe pagina respectiva si am dat restart.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe UC browser dar acum imi merge.

| Tudy000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am intrebat pe ce site, nu pe ce program in ***, ce rahat mai e si UC browser, folositi mai oamenilor chrome sau firefox sau daca vrei ceva ultra bun Waterfox...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Tudy000):

Eu ma uit de pe mobil la filme ma nu de pe pc de aia ma uit de pe UC browser