| BeeaBeea a întrebat:

Hei, de ceva timp primesc o eroare cand vreau sa vad orice fel de film/serial online: "Error while loading player. Try to disable Adblock or VPN and refresh page." Nu am adblocker sau vpn activat si totusi imi apare aceea eroare. Am folosit laptop-ul si pe alta retea wi-fi si merge sa ma uit, dar cand il folosesc acasa nu merge. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Întreabă ISP-ul dacă are implementat un sistem pentru VPN și cum s-ar proceda în acest caz.

| Lioana a răspuns:

Ai cumva net de la UPC?