| Dorel_George_Si_1982 a întrebat:

Am o problema si nu mai pot vedea filme online, imi apare Error while loading player. Try to disable Adblock or VPN and refresh page. Ajutor...

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Se poate ca ISP-ul să-ți includă VPN în abonament.
Eu, spre exemplu, am abonament la Telekom și aparent am VPN pe Suceava.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Piraterie

| dannyel86 a răspuns:

Daca ai un program/extensie browser anti-reclama, te obliga sa il/o dezactivezi, pentru a vedea filmul. Site-urile traiesc din reclame si nu le convine sa le ignori de pe paginile lor.
Cu VPN - virtual private network (retea virtuala privata) - e la fel, dar nu cred ca e si cazul tau.

| Dorel_George_Si_1982 explică:

Nu am adblocker activat sau vnp

| AlexDarius3 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Eu am tot abonament la Telekom, dar nu am VPN. Pana acum jumatate de an mi-am schimbat modemul si am IP dinamic acum. Celalalt era cu IP static.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Dorel_George_Si_1982):

Se poate ca ISP-ul să-ți includă VPN în abonament.
Eu, spre exemplu, am abonament la Telekom și aparent am VPN pe Suceava.

| FanFilme a răspuns:

Iti recomand https://filmflix.ro dar trebuie sa iti dezactivezi adblock