| ionela13090y a întrebat:

Nu primesc notificările de la discord pe telefon chiar dacă în toate setările(a telefonului și a discord ului) îmi apare ca am notificările pornite.Cum pot rezolva problema?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate ai dat mute la serverul respectiv de discord.

Indiferent de mesaj/canal/server nu primesti notificare?

| Rovana17 a răspuns:

Dă un restart la telefon

| lorena66 a răspuns:

Buna.
De obicei discordul are probleme cu notificarile, precum youtubeul sau instagramul mai ales cand sunt multe. Deci, daca nu le-ai dezactivat de pe server inseamna ca probabil primesti prea multe mesaje pe server si bugul acela se repeta, telefonul tau neprocesand notificarile daca e sa o spunem asa. Nu prea ai ce ii face. Incearca sa dai restart la telefon

| ionica311 a răspuns:

E de la softul telefonului ca am patit si eu trebuie sa-i faci upgrade prin setari la telefon

| ionela13090y explică (pentru DoarBogdan):

Exact, indiferent de mesaj canal sau server eu nu primesc mesajele. Nu am server ul pe mute app