| horghel a întrebat:

Buna ziua, am si eu o problema cu insta-u daca ma puteti ajuta.
De vreo 2 saptamani incoace nu mai primesc notificarile pentru mesaje. Notificarile la aprecieri la mesaj, vocale, poze, mentionari in story etc nu au vreo problema, doar mesajele.
Am reinstalat aplicatia, am verificat setarile in insta si in telefon(toate sunt in regula), m-am delogat si relogat in cont, am dat clear la cache-ul aplicatiei, am dat restart la telefon, nu imi lipseste niciun update la aplicatie si problema persista.
Stiti ce are si cum as putea rezolva problema?

1 răspuns:
| Lovelife00018 a răspuns:

Si mie imi ajung tarziu notificarile de la mesaje, uneori deloc. Poate e problema de la Instagram, nu de la tine