| nikyreed a întrebat:

Nu se conecteaza dispozitivele la wifi. Daca voi deconecta routerul si il voi conecta inapoi, pot rezolva problema? Ma tem ca daca il voi conecta inapoi va trebuie sa pun date, ceva. ca stiu numai parola la wifi si denumirea.

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca il deconectezi de la curent si il conectezi inapoi nu mai trebuie sa pui date, ceva el va merge ca inainte.

3 răspunsuri:
| roanunt a răspuns:

Dupa resetarea router-ului, il poti reconfigura. Ai CD-ul de instalare de la el?

| darrio2007 a răspuns:

Nu se intampla nimic daca il scoti si il bagi iar in priza. Doar astepti 1-2 minute. Si eu fac la fel.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Adica va functiona, nu ca nu se intampla nimic.