| maria_4121 a întrebat:

Nu stiu ce telefon sa-mi iau!? Dintre Samsung Galaxy S, Iphone 3gs sau Nokia c6? voi pe care il alegeti?

5 răspunsuri:
| Bibitza_7250 a răspuns:

Ia ce telefon iti place

| lucian1982 a răspuns:

Parerea mea este Samsung galaxi

| Alex_7658 a răspuns:

Iti spun cinstit am avut si iphone3gs nok c6 dar iti recomad sa procuri Samsung Galaxu S. e foare bun are mul mai multe functii

| gocops a răspuns:

Eu personal aleg un Samsung deoarece sunt foarte multumit de aceasta firma, oricum trebuie si eu sa-mi iau in curand un telefon si cu siguranta aleg i9000 galaxy s de ce? Sistemul de operare mai bun ca la Nokia( androidul e mai bun ca symbianul) si pentru ca mai ales are un ecran foarte bun adica vs iphone 3gs nu prea se compara(telefonul se aude ca concureaza cu iphone 4) telefonul are cam aceleasi aplicatii dar este mult mai bun uita-te la camera sau la volumul de sunet si jocurile sunt cam aceleasi, internetul merge bine pe ambele dar galaxy s are ecranul mai mare deci mai acceptabil, adica din aproape toate punctele de vedere galaxy s e mai bun ca iphone 3gs(a sa nu uitam de camera 3g pentru apel video), a si gandeste-te in vara apaare un nou iphone si pretul o sa scada peste un an si la iphone 4 adica pe scurt nu te lasa influentata de acizitia asta Apple ca astia in fiecare an o schimba ca sa dai banii pe un telefon in fiecare an

| vlad222 a răspuns:

100 % Samsung Galaxy S