| Okan a întrebat:

Ce telefon e mai bun Iphone 4s, Samsung Galaxy S2 sau Nokia 800 Sun?

8 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Cel mai bun este Nokia 800 sun recomand cu incredere.

| NikolasXD a răspuns:

Iphone 4s

| DyaAndreea a răspuns:

Iphone 4s big grinwinkingsi kelelante sunt foarte bune dar thinking iphonesmug

| luigy199717 a răspuns:

Samsung galaxy S2 este cel mai bun,dar tot nu este ca un iphone,iphone are cea mai buna grafica in jocuri, si cea mai mare claritate in poze, si Nokia este un telefon foarte rezistent

| Carina1995 a răspuns:

Dupa mine iphone 4s nu isi prea merita banii..softu e cam prost, se blocheaza des, si l-am cumparat de nou...camera foto nu e chiar atat de stralucita cum se crede...mai am un LG optimus black, camera de 5 mp, nu 8mp ca iphone 4s, si face poze mai bune.

| Mihaitsa111 a răspuns:

Iphone 4s
S2-u este mai bun ca Iphone 4 dar ca Iphone 4s nu este!

| danielusclaudius a răspuns:

Eu zic ca cel mai bun este SGS2 (il am eu si sunt foarte multumit de el) are OS Android si este foarte customizabil.
iPhone 4S in niciun caz, nu merita. Nu este customizabil, poti schimba doar wallpaperul, iar dupa un timp te vei plictisi de el.
Nokia 800 ar fi optiunea a 2-a, daca vrei un telefon cu Windows.

| kanondrive a răspuns:

Eu va zic ca iPhone 4 este celmai bun pentru ca am avut ocazia sa testez un iPhone4 (al meu) si un sgs2 si iPhone-ul a castigat cam la toate big grin