| maradona10 a întrebat:

O intrebare pentru stiutorii de Facebook, la o postare de a mea cu doua 2 zile am vreo 30 de like-uri dar cand intru la sectiunea fotografii si cand le gasesc acolo au doar 2 likeuri, de ce pe cronologie imi arata 30 si la foto doar 2?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm ai pus mai multe odata? Poate ai facut album, si au dat like la postarea: "X a adaugat o fotografie la un album" in loc de fotografia in sine.

| maradona10 explică (pentru anonim_4396):

Da asa este am pus doua poze simultan iar cand dai pe cronologie jos si gasesti postarea iti arata toate like urile dar la fotografi doar 2 si 3 ce trebuie sa fac acum sa imi apara si la foto toate like ca pe postare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru maradona10):

Tu nu trebuie sa faci nimic, faptul e consumat, ei in loc sa dea like la poza au dat la postarea respectiva.
Poate in viitor sa pui una cate una la un asa interval (minim 10 minute) si in afara unui album incat sa dea like direct la poza.