| nuamabsolutnicioidee a întrebat:

O mică întrebare :

Am un canal de YouTube și postez muzica cu bass laughing cum as putea creste la 1000 abonați? (se pun și 500)

Răspuns Câştigător
| RealKing01 a răspuns:

Și mie imi place muzica cu bass. Pai dacă sună bine o să ai multe vizionări.

8 răspunsuri:
| nuamabsolutnicioidee explică (pentru RealKing01):

Pai bine, poți da un subscribe (mă cheamă Ultra Bass Official, o poză cu bass la profil), îți poți lăsa părerea despre canal?

| RealKing01 a răspuns (pentru nuamabsolutnicioidee):

M-am abonat. Bagă mai multe videoclipuri că-s prea puține, dacă ai timp.

| RealKing01 a răspuns (pentru nuamabsolutnicioidee):

BlackAngel#2424
Contul meu de discord, adauga-ma la prieteni să vorbim acolo că aici nu pot trimite mesaje.

| Mirel4412 a răspuns:

Incearca sa pui melodii populare si taguri in descriere

| nuamabsolutnicioidee explică (pentru RealKing01):

Nu am discord sad

| nuamabsolutnicioidee explică (pentru Mirel4412):

Pun taguri, rareori melodii populare, azi am ajuns la 50 subs =)

| al0o0o0 a răspuns:

Te promovezi, le spui prietenilor despre canalul tau si le zici sa zica mai departe.

| RealKing01 a răspuns (pentru nuamabsolutnicioidee):

Da-mi link cu canalul tau de yt ca nu-l gasesc cred ca m-am abonat la altul. Si daca n-ai cont discord fă-ți sa-ti dau un canal cu muzica cu bass cu multe vizionari o sa-ti placa, cum am mai zis aici nu pot trimite mesaje.