| curiosul122 a întrebat:

O recomandare cat mai rapida la acest calculator? Merita comandat pentru pret? Ce jocuri poate merge pe el?

https://www.emag.ro/......DWVY14BBM/

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"O recomandare cat mai rapida..."

mai stai o leacă Georgică mamă, de 1 mai precis fac discount

| curiosul122 explică (pentru sierra1):

Adica?

| sierra1 a răspuns (pentru curiosul122):

Ce nu pricepi?

| curiosul122 explică (pentru sierra1):

"mai stai o leacă Georgică mamă, de 1 mai precis fac discount"

| curiosul122 explică (pentru sierra1):

Tot ce am cerut eu este o simpla perere despre acest calculator si daca merita comendat atat cat e la oferta

| sierra1 a răspuns (pentru curiosul122):

Concret, ce din ce am scris nu ințelegi?
- o leacă = puțin

mai e ceva?

| curiosul122 explică (pentru sierra1):

... ma referam la 'de 1 mai precis fac discount'.

| sierra1 a răspuns (pentru curiosul122):

Da Georgică mamă, te prinzi greuț

| curiosul122 explică (pentru sierra1):

As dori sa nu mai comentezi aiurea, tot ce am cerut e o parere despre calculator si daca merita comandat, nu prostii de genu'.

| sierra1 a răspuns (pentru curiosul122):

Cum spuneam; te prinzi greu dar nu-i bai "sa nu mai comentezi aiurea"

ăsta e modul tău de a zice "merci". Cool. Era mai bine să zic: ia-l fraiere?

| curiosul122 explică (pentru sierra1):

Nu. Tot ce vreau sa mi zici daca e RECOMANDAT. O parere despre calculator, nimic altceva. Atat!

| sierra1 a răspuns (pentru curiosul122):

Eu ți-am zis ce să faci, tu fă ce vrei