| Itzu_Miha_2000 a întrebat:

Ome.tv

Am dat permisiunea camerei si al microfonului pe omegle si tot imi zice ca "am refuzat accesul camerei foto si al microfonului, partenerii tai nu te vor vedea sau auzi".

Daca ma poate ajuta cineva, multumesc!

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

"în 21 Iulie | Itzu_Miha_2000 a întrebat:
Ome.tv
Am dat permisiunea camerei si al microfonului pe omegle si tot imi zice ca ''am refuzat accesul camerei foto si al microfonului, partenerii tai nu te vor vedea sau auzi''.
Daca ma poate ajuta cineva, multumesc!"
Ce mama dumnezeilor este aia?
De ce crezi că cineva s-ar strofoca să găsească soluţii pentru nişte chestii pe care nimeni cu ceva creier nu le-ar folosi?