| szbera a întrebat:

In fereastra in care conversez cu prietenii din lista mea pe calculator nu-mi mai apar simbolurile,, veb-cam si microfonului"Din acest motiv nu ne putem vedea si auzi. Poate stie cineva ce trebuie sa fac pentru ca sa-mi apara aceste simboluri inapoi.Va multumesc.

1 răspuns:
| CosteaVlad a răspuns:

Încearcă să faci un upgrade la versiunea 11: http://messenger.yahoo.com/. Eventual dezinstalează mai întâi versiunea actuală, din "Control Panel" -> "Add or Remove Programs".
O zi bună!