| ΔαηαxoЯ a întrebat:

Am primit BAN pe Omegle. NU stiu ca imi schimb IP-ul. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| kteichd a răspuns:

Http://adexprt.me/get/vpn?tag=bal

foloseste asta. instaleaza-l apoi dai dublu click pe el sa il activezi si iar dublu click sa il dezactivezi... simplu, il gasesti in bara jos in dreapta lnga ceas. cei de la Thepiratebay.sx l-au facut ca sa downloadeze lumea in siguranta fara sa fie prinsi deci ce bun

| ΔαηαxoЯ explică (pentru kteichd):

Tot nu merge.

| kteichd a răspuns (pentru ΔαηαxoЯ):

L-ai porni? apare jos verde?

| ΔαηαxoЯ explică (pentru kteichd):

Da. "ProvitizeVPN" si e verde.

| kteichd a răspuns (pentru ΔαηαxoЯ):

Atunci inseamna ca merge ai ip schimbat

| Ionita_Dragos_Cristian_1975 a răspuns (pentru kteichd):

MA nu merge!

10 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Cere la provider
Schimba providerul
Foloseste proxy

| Constantin112 a răspuns:

Daca voi in loc sa va arata-ti va arata-ti p w l a cum sa nu iei ban am mai vazut eu unu se masturba la camera...ai de capu lor.

| ΔαηαxoЯ explică (pentru Constantin112):

Stai linistit, nu mi-am aratat nimic la web. Am pus un gif. tongue

| Ionita_Dragos_Cristian_1975 a răspuns (pentru Constantin112):

Cunoastem rolling on the floor

| Ionita_Dragos_Cristian_1975 a răspuns:

Fat-o nici eu nu stiu rolling on the floor