| Tanasa_Alex_1992 a întrebat:

PC-ul meu are momente in care daca e sa intru pe skype sau discord sa vorbesc cu cineva puri si simplu ace cineva nu ma aude...dar daca ii dau un restart pc-ului merge totul perfect.
Eu ma gandeam ca e de la placa de sunet, puteti sa-mi spuneti daca e de la placa de sunet...si daca e, ce as putea face sa mi se mai intample asta

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Volumul se adjusteaza automant catedaota, poate si boost-ul la microfon. Uita-te in sounds daca is date la maxim.Asa face skype-ul

| octav005 a răspuns:

Instaleaza ultimele drivere de la placa de sunet.