| Razvan_Razvan_2002_Wb9i a întrebat:

Pc-ul meu s-a inchis brusc,apoi iar pornea, statea 2 secunde si tot asa.l-am scos din priza si l-am bagat iar.Cand il deschid face un mic zgomot din spate(acolo unde e conectata chestie de curent)apoi il scot din priza deorece mi-e frica sa nu se arda. Vreau sa mentionez acolo unde este chestia cu curent e cald.
De la ce ar putea fi?

1 răspuns:
| ediGGAR a răspuns:

Pai baga-l si scoate-l de mai multe ori din priza, ar trebui sa se rezolve repede problema, doar de cateva ori. O zi buna iti doresc.