| PiatrăAscuțită a întrebat:

Acum cateva minute stateam la PC,brusc s-a inchis ca si cum s-ar fi luat curentul,doar ca boxele si monitorul mergeau. Am apasat pe butonul de pornire dar nu se aprindea. L-am scos din priza,l-am bagat din nou in priza, si de data asta a pornit si merge normal. Ce a cauzat chestia asta?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Spike de curent, a intrat sursa in protectie!

| AlinG5 a răspuns:

Am o ipoteze... Cred ca ai dat peste un cablu de la PC asa mi se imtampla si mie acel cablu care este legat de monitor si unitate sus de la butonul ON - OFF!